Про проект

Головною метою проекту “ВелоКраїна” є створення інфраструктури для рекреаційних велосипедних поїздок у горах та популяризація цього способу відпочинку серед українських та іноземних туристів.

Територія проекту включає Івано-Франківську, Закарпатську та Чернівецьку області. Осередки проекту базуються у населених пунктах, добре відомих серед туристів – Яремче, Ворохта, Яблуниця, Верховина, Коломия, Косів, Рахів та Вижниця.

Наприкінці проекту кожен населений пункт, охоплений ним, матиме:
• 5-10 радіальних веломаршрутів різних рівнів складності;
• 4-8 місць проживання (переважно готелів), пристосованих для прийому велосипедистів;
• 20-30 магазинів, кафе, банків та інших громадських місць, обладнаних зручними та безпечними велостоянками;
• 5-10 культурних, природних та історичних об’єктів, обладнаних безпечними велопарковками;
• 1-4 велопрокатів, веломагазинів та пунктів ремонту.

Велика увага в рамках проекту приділяється просуванню активного велосипедного відпочинку у Карпатах. Зокрема, заплановано запуск та підтримку багатомовного веб-порталу про можливості вело-відпочинку в Україні; розробку та видання високоякісних друкованих матеріалів - буклетів, карт та каталогів, що будуть розповсюджуватися безкоштовно; участь у міжнародних туристичних виставках; активну роботу із засобами масової інформації; програми співпраці із журналами та інтернет-сайтами; розміщення рекламних роликів на FM-радіостанціях найбільших міст України та інші заходи.

Проект “ВелоКраїна” здійснюється громадською організацією “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м.Яремче) за участі партнерських організацій.

“Центр соціальних та ділових ініціатив” заснований у 2004 році. Організація від самого заснування бере активну участь у громадському житті регіону та України, втіливши за цей час проекти “Чесні та прозорі вибори на Івано-Франківщні”, що був підтриманий у 2006 році Посольством США в Україні; проект "Екотуризм: велосипед замість автомобіля" та ставши партнером проекту "Політика Чистоти" (обидва за фінансування Всесвітнього фонду дикої природи - WWF).

Швидкий пошук

Що*:

Де*:

Велокраїна