Проект оновлених критеріїв сертифікації "ВелоКраїна" для закладів гостинності та велопрокатів

10 травня 2014

ГО "Центр соціальних та ділових ініціатив" з м.Яремче оголосив про початок нової сертифікації учасників мережі "ВелоКраїна". Зацікавлені особи запрошені подавати свої зауваження та пропозиції стосовно проекту критеріїв сертифікації для закладів гостинності (готелів, садиб ітд) і велосипедних прокатів. Зауваження та пропозиції приймаються до 25.05.2014 року.

Участь у мережі «ВелоКраїна» дає численні переваги, такі як маркетинг через друковані та інтернет-канали, можливість приймати організовані групи велотуристів, а також посилення іміджу закладу.

Для участі в мережі «ВелоКраїна», зацікавлені заклади гостинності (садиби зеленого туризму, котеджі, готелі, бази відпочинку ітд) та пункти прокату велосипедів повинні відповідати переліку критеріїв, проект яких представлено у цьому документі для ознайомлення зацікавленими сторонами і надання пропозицій. Після збору та врахування пропозицій, критерії будуть затверджені, опубліковані на сайті www.bikeland.org.ua і набудуть чинності з 01.06.2014.

 

Будь ласка, дивіться пропоновані критерії за цим посиланням: 

Проект критеріїв сертифікації мережі "ВелоКраїна" 

 

Пропозиції та зауваження стосовно цих критеріїв прохання надавати до 25.05.2014 Віктору Загребі: viktor@zagreba.com, тел. 067 442 14 94.

Координатори мережі «ВелоКраїна»:

ММГО «Центр соціальних ділових ініціатив» (www.csbi.org.ua) та ГО «Карпатський роверовий Клюб» (www.krk.org.ua)

***

Всі новини

Швидкий пошук

Що*:

Де*:

Велокраїна