Карпатський роверовий Клюб став співадміністратором "ВелоКраїни"

18 березня 2013

Карпатський роверовий Клюб12 березня 2013 року ММГО "Центр соціальних та ділових ініціатив" та ГО "Карпатський роверовий Клюб" (КРК) уклали меморандум про стратегічну співпрацю. Організації домовились про подальшу спільну роботу над розвитком мережі "ВелоКраїна", створеної ЦСДІ за підтримки Європейського Союзу у 2008-2010 роках.

Згідно з домовленістю, КРК зі згоди ЦСДІ має взяти на себе важливі функції, такі як оновлення і розвиток сайту www.bikeland.org.ua, інспекція і підтримка веломаршрутів, контакти з учасникми мережі "ВелоКраїна" (заклади проживання і прокати) щодо подальшої участі в мережі, а також промоція і маркетинг мережі "ВелоКраїна".

Водночас, сторони домовились спільно приймати рішення стосовно стратегічних питань розвитку мережі "ВелоКраїна", таких як розширення на нові території, підготовка стратегії розвитку і подання заявок на конкурси проектів.

Нагадаємо, проект "ВелоКраїна" був заснований ЦСДІ та партнерськими організаціями у 2008-2010 роках за фінансової підтримки Програми сусідства ЄС "Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна". В рамках проекту було розвідано і ознаковано понад 50 маршрутів для гірського велосипеду, створено мережу закладів проживання, дружніх до велотуристів, видано каталог та іншу рекламну продукцію, розроблено веб-сайт.

"Карпатський роверовий Клюб" був заснований у 2000 році з метою  задоволення інтересів його членів та збереження унікального природного та культурного середовища Карпат через популяризацію велосипедного туризму. Сайт клюбу - www.krk.org.ua.

18.03.2013

Всі новини

Швидкий пошук

Що*:

Де*:

Велокраїна